Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pellumb Vrinca - Dashuria Eshte Virus

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Eshte Virus".
3. Video është e këngës "Dashuria Eshte Virus", por nuk këndohet nga Pellumb Vrinca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pellumb Vrinca - Dashuria Eshte Virus  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

07/01/2016

2016-01-07T07:59:12+00:00po me thote shoqeria mos e merr me zori,kur te zen dashnija ska qa te ben doktorri,skam besu kurre per jete se nje dite zemra ste vet,aspak faj mos ti ven kush se dashnija eshte virus,o virus,o marak,me fjale shume e me men pak,o me hater o me zor shume zemra ti ke ne dore,o virus, o virus ik prej meje shume po te lus te them jo se zemra sdon ti je semundja qe me sheron.po me thote shoqeria,ruje fort ate zemer, kur ta zen dashnija seshte e jotja tjeter.


Ky tekst u dërgua nga arlinda thaqi
Më Shumë Këngë Nga Pellumb Vrinca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet