A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Pellumb Vrinca - Une Te Du Ma Shum Se Shum


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2016

2016-12-25T11:51:45

Muzika & Teksti:

Pellumb Vrinca

Orkestrimi:

Roland ÇukajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Te Du Ma Shum Se Shum" kënduar nga Pellumb Vrinca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pellumb Vrinca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019