Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Pepi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Qershor 2009, Pepi publikon videoklipin "Shum Nxet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hanello

Biggi

O.D (Overdose)

99nci

Enigma

Bigg V

Fresh-P

Ex Wolf

Double A

Scorpion

Tags: Pepi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet