Më mbaj mend (për 1 muaj)

Peppa Marriti - E Para Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Vemi shòk tu e kënduer
vemi për para jo të halmuer
e penzòmi vaisat tona
të shëkrét na qanjen dhe nga mbrëma

Gjimòn dheu tùndet dialli
dejti illavur ëshët si qialli
ma na vemi tu e kënduer
vemi për para jo të halmuer

Këtu nëng qeshmi, nëng mallkòmi
presmi dheun e këndòmi
këtu nëng qeshmi, nëng mallkòmi
piòt me mall duat arvòmi

Gjith njijë herje lart tek qialli
ndë mest revet lèhet dialli
gjith njijë herje bashk me diallin
gjith na shomi dheun i ri…Italìen.


Peppa Marriti - E Para
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Para".
3. Video është e këngës "E Para", por nuk këndohet nga Peppa Marriti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Peppa Marriti:


Komente 0