Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perfecti - Le Tash (Feat. Triple-x)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Reff : //

Le tash se na qe qe erdhum
le tash se na qe qe po vina
le tash se na e bojna bitin
le tash ta shkruj textin ama kimikin

Kur une vi kerkush nuk e pret
jom me vllazni se sun um gjen vet
e kena adet me jav prish kit sezon
perfekt edhe TripLe -X apet en mikrfon
ti je ka don
po dojn edhe 1000 tjer
qysh e kini ftoft
une jav boj ver
vjen kerset en der
thu erdh Stina
Perfekt e TripLe-X edhe kejt prishtina
durt nalt kur hina
se na vina na nuk rrina
na erdhum tash
aide veq po pijna
na vina me thy
na vina me knu
atmosferen kejt en nivel na e kena pru
na jem tu sundu dyshja e dikurt
perfecT TripLe- X ju tjert jeni posht
se ti po don ti po don me knu
qe na ja nisum tash ti je tu ngu

reff ://

Le tash se na qe qe erdhum
le tash se na qe qe po vina
le tash se na e bojna bitin
le tash ta shkruj textin ama kimikin

reff ://

Le tash se na qe qe erdhum
le tash se na qe qe po vina
le tash se e niti prishtina
hitin kur e bina per toke ju shtrina

TripLe-x

hinem tash me ju kallxu qysh me knu
qysh me repovat e pak ma shum mu msu
Mos mi ndrro Kufit
ti moj shtigaH plaKë
se shpesh më ke tradhtu
e më Ke kall flakë
E unë tuj menu se je përmirsu
E ndoshta po Don edhe mem Ndihmu
Po ti shum shpesh lujshe me bishtë
Her kshtu e her ashtu
ma bojshe me gishtë
Po tash dije mir
se nuk te kam frikën
Dhe pse mas shpine
don me ma ngul thiken
A po ki qef po dalim
jo le se negattivat sun e nalim
A po ki qef pe kalli
e dija vetit hallin
Se sperkthej texte t´huja
Sa tum punon koja
sa tum punon truni
sa do me Kan i Trent
si un sun e shkruni
perfecT Sna vyn shum
gjdo inatgji me bo hor
Sjav jepim repin
edhe pse na u ka njersit ndor

reff ://

Le tash se na qe qe erdhum
le tash se na qe qe po vina
le tash se na e bojna bitin
le tash ta shkruj textin ama kimikin

Le tash se na qe qe erdhum
le tash se na qe qe po vina
le tash se na e bojna bitin
le tash ta shkruj textin ama kimikin


Ky tekst u dërgua nga Perfecti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Perfekti
Publikimi: 04/02/2009


Perfecti - Le Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Tash".
3. Video është e këngës "Le Tash", por nuk këndohet nga Perfecti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Perfekti:


Komente 0