Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri
  • Vendlindja:
  • Tiranë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Ditëlindja:
  • 19 Maj
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Perlat Sheqeri është këngëtar i njohur. Në vitin 2001, Perlat Sheqeri publikon albumin "Ah Kjo Gjuhe E Dashurise".

Më datë 27 Shtator 2007, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Tradhetare".

Më datë 27 Korrik 2013, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Pa Ty S'jetoj", në bashkëpunim me Lili.

Më datë 3 Tetor 2014, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "M'rrini Fylli".

Më datë 26 Shtator 2016, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Urim Per Ditelindje".

Më datë 15 Maj 2017, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Furka E Plakes".

Më datë 31 Mars 2018, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Faqekuqja Syte Me Lara".

Më datë 21 Maj 2018, Perlat Sheqeri & Florida Meshi publikojnë videoklipin "Dasem Shqiptare".

Më datë 29 Qershor 2020, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Ngatrrestari Me Kostum".

Më datë 13 Nëntor 2020, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Thashethemet". Muzika e këngës u punua nga Arif Dushaj.

Më datë 27 Prill 2021, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Gruja E Mirë E Gruja E Keqe". Muzika e këngës u punua nga Arif Dushaj.

Më datë 9 Korrik 2022, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Jo Inat, Por Harmoni". Muzika e këngës është kompozuar nga Arif Dushaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Qemalja. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production.

Më datë 17 Nëntor 2022, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Fshatari Dhe Gomari". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Alfred Qemalja. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production.

Më datë 8 Dhjetor 2022, Perlat Sheqeri & Vilma publikojnë videoklipin "Bashke Po Vjelim Molla Sot". Muzika e këngës është kompozuar nga Arif Dushaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Qemalja. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production.

Më datë 30 Mars 2023, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Rrenacaku". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Alfred Qemalja. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production.

Më datë 7 Maj 2023, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Fjal Dashnie". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Alban Arifi, ndërsa tekstin e shkroi Anna Marku. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production.

Më datë 20 Maj 2023, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Moj E Mira Qafe Gastare". Muzika e këngës është kompozuar nga Arif Dushaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Qemalja. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0