Më mbaj mend (për 1 muaj)

Permit Of Stay - Nuk Eshte E Thene Por Ti E Ke Thene Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nese eshte faj te kuptosh
ate qe mund te provosh,
jam fajtor.

Nes eshte faj te mendosh
ate qe thua,
jam fajtor.

Nuk eshte e thene qe sa here te gabosh
te quhesh fajtor.
Nuk eshte e thene, por une e kam thene.

Nuk ekzistojne
akoma fjalet per te shpjeguar
gjendjen time.

Di vetem qe jam gabuar shume.

Ky tekst u dërgua nga KlaraPublikimi: 08/03/2008
Festivali: Top Fest 5


Më Shumë Këngë Nga Permit Of Stay:


Komente 0


Permit Of Stay - Nuk Eshte E Thene Por Ti E Ke Thene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Eshte E Thene Por Ti E Ke Thene".
3. Video është e këngës "Nuk Eshte E Thene Por Ti E Ke Thene", por nuk këndohet nga Permit Of Stay.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.