Më mbaj mend (për 1 muaj)

Përparim Brati & Ismet Guci - Emigroj Zemra E Djalit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/12/2017

2017-12-28T12:56:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Emigroj Zemra E Djalit" kënduar nga Përparim Brati & Ismet Guci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Përparim Brati & Ismet Guci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Përparim Brati:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet