A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Cerrik 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Persa is a popular singer and songwriter. Persa was only 11 months she moved with her parents in europe so she grew up there. At the age of 4 she started being interested about music. At age of 10 she took a place on a huge music contest and she wins. At age of 13 she started writing songs. She also took part on some tv shows for kids,and at age of 14 she started singin live on some concerts. Then at age of 15 she joined a hip hop group called "Big Family" with them she made a couple son...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Suela Malo

Siciliana Mazi

Ajkuna Anxhaku

Irva Stefa

Genta Koleci

Orjola Xhemollari

Megi Laska

Xhejni Lito

Matilda Shushari

Kristina Vreshti


Tags: Persa, Persa Beqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018