Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petrina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
 • Emri i Vërtetë:
 • Petrina Llazar
 • Vendlindja:
 • Korçë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Petrina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo është një nxënëse shumë e mirë. I pëlqen shumë të lexojë, por pasioni i saj më i madh është muzika. Këtë pasion ajo e ka kultivuar që në fëmijërinë e hershme të saj duke marrë pjesë në shumë konkurse të ndryshme muzikore. Ajo është një fëmijë i qeshur dhe shumë e shoqërueshme. Në vitin 2018, Petrina merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alisia Bajrami

Megi Toma

Patris Kacuri

Alina Jani

Xhemi Leka

Sidorela Hasa

Olivja Jaupaj

Kleansa Susaj

Klaudia Thartori

Zhaklina Veizaj

Tags: Petrina, Petrina Llazar


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet