Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petrit Geci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Skenderaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Petrit Geci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Petrit Geci është djaloshi simpatik nga Kosova i cili ka pak kohë që është futur në tregun muzikor shqiptar. Piko ishte emri artistik me të cilin këngëtari u prezantuar për fansat shqipëtar mirpo fal talentit dhe punes së palodhëshme ai tani sapo ka nënshkruar një kontrat me një ndër menagjerat më të fuqishëm në shtetin Gjerman. Më datë 23 Janar 2017, Piko publikon videoklipin "Bejb". Më datë 19 Korrik 2017, Piko publikon videoklipin "Alo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Red Bloody

Gzim Ukiqi

Enur Pakashtica

ESTTO

Qendrim Pllana

Albatrit Muqiqi

Vali Kuqi

NORD (Rinor Durmishaj)

Gëzim Gashi

Lind Islami

Tags: Petrit Geci, Piko, Petrit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet