Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Petrit Geci - Zemra Ime Më Thot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/11/2010

2010-11-29T22:15:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Ime Më Thot" kënduar nga Petrit Geci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Petrit Geci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet