Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Piko - Alo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2017

2017-07-19T15:00:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Alo" kënduar nga Piko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Piko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dafina Zeqiri & Dj Geek. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref.

Ku mete ti alo,
Ku mete ti lajmro,
Pot mungoj ty, i know alo, alo (2X),

Hey papi, ey ey ey,
N'men pom rrin ti, ey ey ey (2X),
Baby, ti pom thu që mjep a lot,
Po për mu nuk o enough,
Besom besom besom që veq po du love,
Qa po thonë nuk ma nin, nuk ma nin,
But oh...
He stuck in my head,
Day/Night and Day/Night,
S'po muj me e hek,
Sa her ai nuk o knej
Sillna e sillna,
Nuk muj unë me gjet,
Yo my baby, yo my only,
Për ty se shymi telefonin,
Yo my baby, yo my only,

Ref/

Ku mete ti alo,
Ku mete ti lajmro,
Pot mungoj ty, i know alo alo (2X),

I know,
Si ti i njoh,
Që t'marrin e sdin me jep (2X),
E ti prano,
Që un ta dho,
Qata që kërkun se merr (2X),
Se ti oh, i jemi jemi je (2X),
I jemi je përjetë,
E jotja une jam,


Ref.

Ku mete ti alo,
Ku mete ti lajmro,
Pot mungoj ty, i know alo alo (2X),Më Shumë Këngë Nga Petrit Geci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet