Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Gjini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Petrit Gjini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 17 Shtator 2010, Donika Vucinaj & Petrit Gjinaj publikojnë videoklipin "Fshije Moter Lotin". Më datë 30 Janar 2013, Petrit Gjini publikon videoklipin "Brezi I Ri E Brezi I Vjeter". Më datë 5 Janar 2014, Petrit Gjini publikon videoklipin "Kenge Per 2 Luanet". Më datë 15 Qershor 2014, Petrit Gjini publikon videoklipin "Zoga". Më datë 5 Korrik 2014, Petrit Gjini publikon videoklipin "Lulebjeshka". Më datë 8 Korrik 2014, Petrit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Viktor Paloka

Rrok Gjergji

Tonin Uldedaj

Gezim Zefi

Bardhok Mehmeti

Gjin Shani

Prek Mrishaj

Istref Zaraj

Naim Berisha

Fran Vulaj

Tags: Petrit Gjini, Petrit Gjinaj


Komente mbi këtë artist