Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Petrit Kola - Dashuroj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuroj".
3. Video është e këngës "Dashuroj", por nuk këndohet nga Petrit Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petrit Kola - Dashuroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"7 Mekatet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuroj" kënduar nga Petrit Kola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Luljeta Gashi & Violeta Elshani - Dashuroj

Kur të shikoj harroj edhe të flas
i dashur më fal
Humbas për një qast kur zemra
nis të flas për ty papritmas

Ref:
Dashuroj dy sytë e tua
si nje djell linden per mua
ekzistoj se te dua
te jetoj me puthjet e tu

Me ditar në duar emrin tënd në qdo flet
e kam shkruari dashur.
Mbete gjithmon i pari ti zemren e un ditarin.

Ref:
dashuroj dy sytë e tua
si nje diell linden per mua
ekzistoj se te dua
tejetoj me puthjet e tua

Valton Krasniqi - Dashuroj

Kur te shikoj harroj edhe te flas e dashur me fal.um pas pa ni qast zemra nis te flas per ty pa prit ama kur te shikoj harroj edhe te flas e dashur me fal . Ne qdo hap hija jote me ndjek prap ndoshta jam pak i marr dashuria te len pa fjal...

Refreni
dashuroj syt e tu si nje djell qe perendon mbi mu .ekzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tuaa dashuroj syt etu si nje djell qe rendon mbi mu egzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tua dashurojjj.

Nje ditar e mbaj ne duar emrin tend ne qdo flet e kam shkruar e dashur pergjithmon do te jesh ne zemren time e dashur te dua . NJe ditar e mbaj ne duar emrin tend ne qdo flet e kam shkruar e dashur pergjithmon do te jesh ne zemren time ti e dashur te duaa . Ne qdo hap hija jote me vjen prap ndoshta jam ndoshta jam pak i marr dashuria te len pa fjal ...

Refreni
Dashuroj syt e tu si nje djell qe rendon per mua egzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tua dashuroj syt e tu si nje djell qe rendon per mua egzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tua dashuroj ...

Dashuroj syt etu si nje djell qe rendon per mua egzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tua Dashuroj syt e tu si nje djell qe rendon per mua egzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tua DASHUROJJJ ..
Më Shumë Këngë Nga Petrit Kola:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet