Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Petrit Lulo - Moj Vajza Gjirokastrite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

28/01/2014

2014-01-28T17:42:52+00:00celi trendafili e u zbukurua celi faqja jote u trenda u trenafilua moj vajza gjirokastrite sme del malli asaj dite dole ne rrug e me prite yll e drit kur me pe ne lagje ti mu tha pika mu ne gryk mu tha buza per muzik ndalu pak e per nje cik eeeeeeeeeeeeeee ti doren ma dhe mua me the djalo te dua nga gezimi une u bera furton eeeeeeeeee mekendon krahrori tani jeta me mori na therret tedyve tok e dashuri eeeeeee moj vajza gjirokastrite kra per kra te thrysin shqipe doje ndim ne shtigj e drite un me ty cka kjo jeta kaq gezime cke kaq frik moj shoqja ime yli qe shkrep ne agime flakerin flakerin eeeeee ti doren ma dhe mua me the djalo te dua nga gezimi une u bera furtun eeee me kendon krarori tani jeta me mori na therret te dyve tok e dashuri eeeeee cka kjo jeta kaq gezime cke kaq frike moj shoqja ime ylli qe shkrep ne agime


Ky tekst u dërgua nga rigers barjami
Më Shumë Këngë Nga Petrit Lulo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet