Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Lulo - Cobani Gezuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30

Oh dhe çobani i gezuare si sorkadh nga tufa o dhe fshataret e uruan te te rroje çupa. I rreh zemra me gezim jo jo si thone shaka o ky cobani fshatit tim sot u be baba

ref.
shkon takon edhe bareshen qesh i thoteca fajale oh te na rroje cupa e pare tjeter here me djale.

Ky tekst u dërgua nga AnxhelaPublikimi: 01/12/2004


Më Shumë Këngë Nga Petrit Lulo:


Komente 0


Petrit Lulo - Cobani Gezuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cobani Gezuar".
3. Video është e këngës "Cobani Gezuar", por nuk këndohet nga Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.