Më mbaj mend (për 1 muaj)

Në Vend Të Hyrjes

Une nuk ta them dot se kur dhe ku,
Ne cilin cast te jetes apo ne cilin vend,
Por me vjen keq per jeten tende, Vella,
Nese nuk ke qare dot asnjehere
Per Atdheun tend…

- Poezi nga Petrit RukaZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente mbi këtë krijim