A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Në Vend Të Hyrjes

Une nuk ta them dot se kur dhe ku,
Ne cilin cast te jetes apo ne cilin vend,
Por me vjen keq per jeten tende, Vella,
Nese nuk ke qare dot asnjehere
Per Atdheun tend…

- poezi nga Petrit Ruka


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019