Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani & Grupi Batalioni B13 - S'ka Si Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Dridhet Dridhet Zemra
Vetem muzik du
Disponim shko dita
Vetem Pak Me knu

tak zemra ma bon kur ngjoj saksofon
mirpo violina me sy po ma bon

ref 2x
si sherbeti si sherbeti jemi ne
te gjith jemi si termeti ska si ne

Kur degjoj sharkin
zemra merr guxim
dhe pse jam i vogel
dua disponim

tak zemra ma bon kur ngjoj saksofon
mirpo violina me sy po ma bon

ref 2x
si sherbeti si sherbeti jemi ne
te gjith jemi si termeti ska si ne


Ky tekst u dërgua nga Nga nje fanse

Petrit Vullkani & Grupi Batalioni B13 - S'ka Si Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Si Ne".
3. Video është e këngës "S'ka Si Ne", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani & Grupi Batalioni B13.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0