Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Ti Je Lali Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sonte nata eshte e jona
Shperthejm pak nga pak
Deri ne oret e vona do e djegim flak 2x

Ref..
Sonte je lali im Se ti je vetem per mu
Sonte je lali im ti e din sa shum te dua 2x

Nuk e ndalim nuk e ndalim
Sa ja kemi nis
Me e mira je e lalit
Ty te kam si shpirt

Ref..
Sonte je lali im Se ti je vetem per mu
Sonte je lali im ti e din sa shum te dua 2xNuk kemi video për këtë këngë.
Petrit Vullkani - Ti Je Lali Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Lali Im".
3. Video është e këngës "Ti Je Lali Im", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0