Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Kthehu Përsëri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sesht e lehte
Te mbyllet plaga
Nete pa gjum
Nete te gjata
Skalon dita
Skalon nata
Gjen me te shtrenjt ty te pata

Spushon syri
Tu lotu
Dashnin kush e ke
Ka provu
Kohen mbrapa
Du me kthy
Dua te jem gjithmon me ty 2x

Te lutem ktheu perseri
A te mungoj une tani
Kam nevoje
Per dashuri
Zemra pa zemren
Smund te rri

Refreni 2x


Ky tekst u dërgua nga ArtistiPetrit Vullkani
Publikimi: 09/11/2019
Muzika: Zani Loca
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: Chill Pro


Petrit Vullkani - Kthehu Përsëri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Përsëri".
3. Video është e këngës "Kthehu Përsëri", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0