Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Le T'a Dije I Gjithë Mileti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Le T'a Dije I Gjithë Mileti" kënduar nga Petrit Vullkani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Petrit Vullkani
Publikimi: 01/11/2021
Muzika: Petrit Vullkani
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Petrit Vullkani & Mikel Elmazi
Clarinet: Elis Ferra
Prod.: On Fire RecordsPetrit Vullkani - Le T'a Dije I Gjithë Mileti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le T'a Dije I Gjithë Mileti".
3. Video është e këngës "Le T'a Dije I Gjithë Mileti", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0