Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Malli Me Ka Marre (Feat. Artina Gashi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Zemer kurr ske me kuptu
Sa shum po me mungon mu
Me mungon mu

Me thuj ca ben ti pa mu
A me ke zevendesu
Te kam shum larg kam frik mke harru

O shpirt e ke tepru
Ti shum tu xhelozu
Tu menu per mu
Nga menja ke lu

Kush tha qe tkom harru
N'dashni jam pervolu
E me t'pa shum po du

Ref:
Aman aman e, aman aman e
Malli me ka marr e, malli me ka marr e
Aman aman e, aman aman e
Syt du me ti pa e, syt du me ti pa e
Petrit Vullkani
Featuring: Artina Gashi
Publikimi: 12/09/2022
Muzika: Petrit Vullkani
Video Produksioni: Fatjon Kupi Film & Photography
Produksioni: Petrit Vullkani
Teksti: Artina Gashi, Loco & Amki
Mix: Petrit Vullkani
Master: Samuel Kodra
Sax: Gezimi Veres
Solo: Denis Fejza
Director: Fatjon Kupi
Hair Style: Xhekaser SalonPetrit Vullkani - Malli Me Ka Marre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Me Ka Marre".
3. Video është e këngës "Malli Me Ka Marre", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0