Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Mbaroj Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Më duaj shumë
Dhe pse për pak
Më duaj shumë
Mos mbaj inat

Kurrë s'kam dasht si ty
Unë mbaroj për ty
Ah për ata sy...

O te du, du, du
S'di me nal
A din ti si mu
Dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do t'mbaj...
Nëse je mëkat
Pranoj unë të t'mbaj

O te du, du, du
S'di me nal
A din ti si mu
Dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do t'mbaj...
Nese je mëkat
Pranoj unë të t'mbaj

s'ta them kot
që pa ty nuk rri dot
ah ky zani jot
mu po m'çon në tjetër botë
kurrë s'kam dasht si ty
unë mbaroj për ty
ah për ata sy...

T'lutem mos ik
Me t'hup unë kam frikë
Ta kam dhënë zemrën time
Mos e gjuj si me thikë
Gjysma ime e zemrës
Pika ime e dobët
Nëse s'jam me ty
Unë nuk jam i fortë

(2X)
O te du, du, du
S'di me nal
A din ti si mu
Dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do t'mbaj...
Nese je mëkat
Pranoj unë të t'mbaj


Ky tekst u dërgua nga MarkoPetrit Vullkani
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/07/2023
Muzika: Petrit Vullkani
Orkestrimi: Petrit Vullkani
Teksti: Loco
Mix/Master & Prod: On Fire Records
Video Produksioni: Itsindrit & Nova
Hair Style: Ae BarberPetrit Vullkani - Mbaroj Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbaroj Për Ty".
3. Video është e këngës "Mbaroj Për Ty", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0