Më mbaj mend (për 1 muaj)


Petro Xhori - Genjeshter E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshter E Bukur".
3. Video është e këngës "Genjeshter E Bukur", por nuk këndohet nga Petro Xhori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Petro Xhori - Genjeshter E Bukur (Feat. Ergys Shahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Ergys Shahu

Teksti:

Petro Xhori

Komente

1 🔥

10/01/2014

2014-01-10T01:40:52+01:00Nje lot ,nje prekje sot
me vjen me zgjon me kot
po qajn keto syt e mi
me vret nje shpirt nje DASHURI

REF :Nese dikush tjeter ne krah po te mban
puthjet e mia ti, mos ja fal
te dua sot, me mungon,
kam mall
syt te ti shoh

Perse po me lendon
kjo zemer ty te kerkon
ne sy ti e genjen
ai te prek ti mua me ndjen
po qajn keto syt e mi
me vret nje shpit nje dashuri

REF :Nese dikush tjeter ne krah po te mban
puthjet e mija ti, mos ja fal
te dua sot, me mungon,
kam mall
syt te ti shoh (2X )

Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Ergys Shahu & Petro Xhori

Ky tekst u dërgua nga rexhina k
Më Shumë Këngë Nga Petro Xhori:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet