Më mbaj mend (për 1 muaj)


Petro Xhori - 1000 Her

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Her".
3. Video është e këngës "1000 Her", por nuk këndohet nga Petro Xhori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petro Xhori - 1000 Her  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Xhulio Milloshi

Komente

Asnjë Koment

05/02/2020

2020-02-05T16:00:09+00:00Një mij her ti më ke fal
Dhe një her shpirt, ti a ma fal?
Kom gabu, e di që kom faj
T'lutem ty pak, puthëm ti prap
2x

Një nat asgjë, veç a i zo
Truri nuk e zgjedh çka zemra do
Si njoh më shum, e vetmja je
Fjalën edhe shpirtin tem e ke

Je, ti je
Ndjenja e vërtet je
Veç njëher në jet gjen
Vjen, ti vjen
Si ëndërr kur gjumi më merr

Një mij her ti më ke fal
Dhe një her shpirt, ti a ma fal?
Kom gabu, e di që kom faj
T'lutem ty pak, puthëm ti prap
2x

Një her në jet, nuk je një nat
Dhe kur më urren, të dua prap
Të kam mërzit, më fal o shpirt
Loti n,syrin tënd o loti im

Je, ti je
Ndjenja e vërtet je
Veç njëher në jet gjen
Vjen, ti vjen
Si ëndërr kur gjumi më merr

Një mij her ti më ke fal
Dhe një her shpirt, ti a ma fal?
Kom gabu, e di që kom faj
T'lutem ty pak, puthëm ti prap


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Petro Xhori:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet