Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petro Xhori - Trëndafil (Feat. Sidorela Roli)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


...
...
E din ti ku gabove,
nga inati ça fitove?
...
...
Petro Xhori
Featuring: Sidorela Roli
Publikimi: 04/10/2023
Muzika: Petro Xhori
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhumill (Xhulio Milloshi)
Video Produksioni: MagicPro
Mix & Master: Xhulio Milloshi
Styling: Oli Style
Make-Up: RoziPetro Xhori - Trëndafil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trëndafil".
3. Video është e këngës "Trëndafil", por nuk këndohet nga Petro Xhori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petro Xhori:


Komente 0