Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pharao

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Pharao është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe reggae. Më datë 29 Qershor 2019, Pharao publikon videoklipin "Champion". Teksti i këngës u shkrua nga Pharao....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ress Cyrii

Arditi

El-Metro

Bajram Hajdini

Didi

Fida

Dinno

Double D

Zibo

Mmg

Tags: Pharao


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet