Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Phenom - Viti 2018 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

[REF.:]
Jo jo nuk e di, jo jo nuk e di
Pse na kane merzi, pse na kane zili, heh
Une e kom arrit, po une e kom arrit
Hala nuk jom ngi, hala nuk jo ngi, na
Jo jo nuk e di heh, jo jo nuk e di
Pse na kane merzi, pse na kane zili, heh
Une e kom arrit, po une e kom arrit
Hala nuk jom ngi, hala nuk jo ngi, na na na

Ah, pse u futa mrena n'kit qimnone rrep (Yeah yeah)
[?] mora famen peng
Nuk ma nin per estraden, jo s'ma nin per estraden
Kur po m'shohin n'aeroport keta menojn e mora nafaken
S'kane dashni so f**k 'em, m'kane inat so f**k 'em
Pse po bon si i dashtun? Fole qa menon t'pakten
Bona shume bashkepunime po asnje jo sje i famshem
Me i kallzu ketyre famshmve mvjen keq mirupafshim
Kjo eshte loja e Pheezy-t, Shqipe i Bronx o stili
Jam pasardhesi i Katilit, jo nuk jom ktu pahiri
Per ket loje jam ma i miri, m'njihet teksti dhe ritmi
Ti s'ki floke, ti ka libri na, ti s'ki floke, ti ka libri na

Hey, zemra jem nuk jam busy, jom i zon
Smuj me dal ku do se kam shume fame
E di qe ti po don me m'pas prane
Por Hip-Hopi ka vetem nje Don

[REF.:]
Jo jo nuk e di, jo jo nuk e di
Pse na kane merzi, pse na kane zili, heh
Une e kom arrit, po une e kom arrit
Hala nuk jom ngi, hala nuk jo ngi, na
Jo jo nuk e di heh, jo jo nuk e di
Pse na kane merzi, pse na kane zili, heh
Une e kom arrit, po une e kom arrit
Hala nuk jom ngi, hala nuk jo ngi, na na na

Uh, jom rugaq po inteligjent
Stili jem nuk osht stili jem
Mu pom shan ti je biri jem
Shume ndjenja i vrava
Tu ba [?] si Godfather
Ju hapni gojen si zhaba
Keta bojne fjale si plaka
Po ju thrrasin papaka
[?] si Xanax-a
Hane plum si Esat Pasha
Na i bajm me komplekse
Suksesi jon nuk ka heshtje
Me neve nuk ka marreveshje
Ti u mshefe Shqipe u mshefe
Jo veq ti po dhe shefi
Une jam don phenomenon
Shoki nuk e di qa menon
Por jom rrit n'ghetto besome
Une jom rrit n'ghetto me gun
Tash tufa mi tufa 500-sha
Ke inat se kom mrrit tash
Une boj lek ti po flet tinzash

Hey, zemra jem nuk jam busy, jom i zon
S'muj me dal ku do se kam shume fame
E di qe ti po don me m'pas prane
Por Hip-Hopi ka vetem nje Don

[REF.:]
Jo jo nuk e di, jo jo nuk e di
Pse na kane merzi, pse na kane zili, heh
Une e kom arrit, po une e kom arrit
Hala nuk jom ngi, hala nuk jo ngi, na
Jo jo nuk e di heh, jo jo nuk e di
Pse na kane merzi, pse na kane zili, heh
Une e kom arrit, po une e kom arrit
Hala nuk jom ngi, hala nuk jo ngi, na na na (Nah)Renditja: Top 200
Publikimi: 25/10/2019
Muzika: Don Phenom
Teksti: Don Phenom
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: ČekicMë Shumë Këngë Nga Don Phenom:


Komente mbi këtë këngëDon Phenom - Viti 2018
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Viti 2018".
3. Video është e këngës "Viti 2018", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.