Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Phenom - Bejbi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bejbi".
3. Video është e këngës "Bejbi", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Phenom - Bejbi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Kumara"

Komente

Asnjë Koment

25/10/2019

2019-10-25T12:14:57+00:00Prej heres par qe tkom taku jom dashuru
Jom munu pak me mohu se mu duke si tabu hah
se ti je ndryshe pi krejt femrav qe i kom pas
Ma shum se ti asnjo prej tyne se kom dasht
Ti je intelegjente shum e edukume
Pra ta puthi ballin n shtrat ty kur t mer gjumi
Perendesh pellazge tka hije me pas naze
Edhe pse ski naze se e ki shpirtin e paster
mki mahnit me bukuri hah
je yll mu pa plus e ki zemren si flori
Jom shum krenar qe kom ni femer sikur ti
Se kur jem bashk gjith o Nice gjith o Lit hah
ska mo ndjenja gjith po njekin interes
me besu dikon o stres me besu n dashni so ves
se sot ska ndjenja veq po ndjekin me bo lek
po me ty gjithmon rrespekt tana kushtet ti jap krejt ahh
Ref:
Oh bejbi oh bejbi don't low
hajde hajde hajde zemer afrohu 2x
e Hajde zemer afrohu uo uo Hajde zemer afrohu
e hajde zemer afrohu ou ou hajde zemer afrohu

Dashnija jote m'vlon n'zemer kur perqafum
Per mu o shum veshtir met thon ty Mirupafshum
Ty t'trajton si gru edhe pse s'kem bo darsem
Jo pse sdu po pres momentin e pershtatshem
Kom fjalt e bukra po asnjona dallaver
Dije qe kaniher jom nxon tu bo karrier
a jom n turne a kom naj kong a kom naj pun
Ti ski qef po duhesh mem kuptu
Mos meno qe spo du met pa po dihet qe skom koh
Nuk po du hiq mu perla zemra jem se fort jom lodh
ne ni bot me njezit qakaj
vetem ti pom jep pak drit en ket terr qe pom majn
Ti ma kujton familjen qe kom larg
Shpija jon m'jep qetsi ma gzon shpirtin per qdo vakt
M'duket kupidi mka gjujt shigjet e hark
Po ani se tkom ngat zemer edhe kur jom larg huh
Ref:
oh bejbi oh bejbi don't low
Hajde hajde hajde zemer afrohu 2x
o e hajde zemer afrohu ou ou e hajde zemer afrohu
e hajde zemer afrohu ou ou e hajde zemer afrohu


Ky tekst u dërgua nga Linndu🕊26

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Don Phenom:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet