Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Phenom - Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

tash jom vetem po se kom dit vazhdoj jeten menoj cdo dit na ku mbeten zemren e djeg ti ku je po ti ku je

Ca ki qef per ditlindje ti cdo fundjav ki ditlindjen zemren tem ti e binde per njoni tjetrin na lindem kishe sdi qe merzitem ti e din un spo shifem e mallkova at diten kur ne dy u prishem zemra jem si nodike shum e ftoft me hile pi jeshile pa hile djegu boce boj lile si ma ke gjet paswordin si ma ke hap telefoniin nftyr tane shkoj loti po vet ke dasht me gjet kodin but I'm a player for life ni femen djatht e nji nmajt, ni foto veq me bo like, i'l probably f**k her tonight.

tash jom vetem po se kom dit vazhdoj jeten menoj cdo dit na ku mbeten zemren e djeg ti ku je po ti ku je

Ku shkon baby qa bon ti a je my baby sem ndon ti a je my baby I love you tdu ngat veti un te du.
zemer it's over baby ty stkom mo ngat veti nuk mjep fam na leki se tash sje mo ma beby me pas dashnin ngat qysh ish kon me pas dashnin ma shum tshijon nqoft se nuk mki ngat rri e mendon.
un po kom nostalgji me thirr pertoj se jom bosagj
a kthehesh prap edhe pse kom faj nuk kthehesh pas un bona hight.
me tradhtu e di qe esht mekat po ti e din qe i ndrroj per nat
kom nji femer ngat dhe nji tjeter ngat ti sje ktu sdi a kthehesh prap.

tash jom vetem po se kom dit vazhdoj jeten menoj cdo dit na ku mbeten zemren e djeg ti ku je po ti ku je X2


Ky tekst u dërgua nga AlmaDon Phenom
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/02/2020
Teksti: Don Phenom


Don Phenom - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

4
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Don Phenom:


Komente 0