Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lucii & Don Phenom - Yin Yang Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Yin Yang" kënduar nga Lucii & Don Phenom.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Yin Yang".

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN
Don Phenom
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/08/2022
Orkestrimi: Sero Produktion
Mix/Master: Miles
Lyrics & Melody: Lucii X Don Phenom
Video Produksioni: Ruby Eye Production
Dop: Kreshnik Ukiqi
Vfx: Rion BerishaLucii & Don Phenom - Yin Yang
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yin Yang".
3. Video është e këngës "Yin Yang", por nuk këndohet nga Lucii & Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:


Komente 0