Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Philipsx Tell'Em - Krejt E Din  (Feat. anonimos & Grande)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/05/2014

2014-05-22T17:02:12

Featuring

Anonimos

Featuring

Grande
REF x2:[ Anonimos ]
Krejt e din kush jena na
krejt e din qa bojna na
Krejt po vi tash te na
se krejt pe din kush jena na

Verse 1[ Young Philipsx ]
Farmerkat shum t gjona duksin teper tmadh
kjo osht kultur e 1 reperit original
shamin en kry kapuqin permi
kat kqyrsh qaty neve na ki
diten sem she kerka hiq naten dal e thej me biq
a po nin a spo nin ky osht veq 1 hit
une jom gangsta amo gangsta real
mos u kap me neve se furesh me zingjir
bo hine n kit rreth ti ma sun del
se kushti osht nese largohesh vdes meniher
se plot kan provu po neve sna kan rrxu
se jena 3 veta tash tu knu
secili ka 1 rim osht tu e lshu
zbon gjithkush me ngu se munet me lu
tani ska as ni mjek qe munet me sheru
se n kit hip hop une ju silli sikur top

REF x2: [ Anonimos ]
Krejt e din kush jena na
krejt e din qa bojna na
Krejt po vi tash te na
se krejt pe din kush jena na

Verse2 [ Grande ]
philipsi ju llakozi kush jan ktu mafiozi
grande mi ju lozi si me letra bigjozi
Yoou Grande Malakay
Reprezent mather fucking reptiles:P
tash po ju kallxo pse repi jem so nisoj
se o gagnsta shit stilet e tjera si preferoj
dhe pse o mix germano anglo saksoniks with double frejva like a triple six
munohesh me bo diqka veq pot shkon huq
shoqrohesh me gjithqka veq mu mem nxan truq
n rep pot doket vetja zezak e shqiptar me gjak
me zbulu ni barazii jo nfund nuk del magupllak
po une krejt kto sene moti i pata pas provu
moti hip hop su kan bling bling tashti ka ndryshu
edhe pse kur se kom dasht kit bling bling style
skom faj rethina ku jetoj osht krejt high

REF x2:[ Anonimos ]
Krejt e din kush jena na
krejt e din qa bojna na
Krejt po vi tash te na
se krejt pe din kush jena na


Më Shumë Këngë Nga Philipsx Tell'em: