Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pjer Noshi - Enderro Nje Dite Me Te Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ti jeton i vetem ne kete vend,
i mjer dhe pa njeri,ne kete glob.
ske asgje,vec zjarrin kur ben ftoht,
dhe pak ti kur kerkon,ste degjojne,

mos e mendo ti veten te pashpres,
vjen nje dit per ty,qe te rilindesh dhe te fillosh ti thjesht nga e para.

Pas reve ka nje diell,
pas shiut ka ylber,
ngre koken shiko qiellin,
enderro nje dit me te mire
Pier Noshi
Publikimi: 07/03/2009
Festivali: Top Fest 6


Pjer Noshi - Enderro Nje Dite Me Te Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderro Nje Dite Me Te Mire".
3. Video është e këngës "Enderro Nje Dite Me Te Mire", por nuk këndohet nga Pjer Noshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pier Noshi:


Komente 0