Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Pietro Lombardi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Karlsruhe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Pietro Lombardi është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pietro Lombardi ist ein deutscher Sänger, der 2011 als Gewinner der Castingshow Deutschland sucht den Superstar (DSDS) bekannt wurde. Pietro Lombardi ist väterlicherseits italienischer Abstammung und wuchs mit zwei Geschwistern in Karlsruhe auf. Nach dem Verlassen der Hauptschule ohne Abschluss[1] arbeitete er im Rahmen eines Minijobs auf 400-Euro-Basis als Swarovski-Steinleger in der Werkstatt eines Schmuckgeschäfts. Er ist seit März 2013 mit se...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diego Gonzales

Pablo Alboran

Ido Tatlises

Jencarlos

Alvaro Soler

Sebastian Yatra

Nick Kamarera

Leonard Cohen

Kenan Doðulu

Zafer Peker

Tags: Pietro Lombardi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet