Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Pikej është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Mars 2020, Pikej publikon videoklipin "Qendro"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gjaksori

Underground Mc

Bess (Familia Ideale)

Sllimi

Albo 06

A Link

Black-Eagle

Dora

J.B.

Natra

Tags: Pikej


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet