Pimi Janova
Pimi Janova
Pimi Janova
  • Emri i Vërtetë:
  • Shqiprim Janova:
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Pimi Janova është këngëtar. Më datë 8 Shtator 2020, Pimi Janova publikon videoklipin "Je Ka Don", në bashkëpunim me Dona Janovën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Pimi Janova. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 6 Mars 2021, Pimi Janova publikon videoklipin "Zemra Mu Ka Ngri". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Pimi Janova. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 14 Qershor 2022, Aferdita Demaku, Dona & Pimi Janova publikojnë videoklipin "Dite E Gzume". Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0