Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pimi Janova - Kthema Zot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kthema zot, kthema kohen
Dua ta takoj
Te lutem zot edhe nje here
Dua ta perqafoj
Ti them se nuk kam ndryshu
Ti them se nuk e kam harru
Ti them se ende e du
dhe me shum e du.

Kthema zot, kthema kohen
Dua ta takoj
Te lutem zot edhe nje here
Dua ta perqafoj
Ti them se nuk kam ndryshu
Ti them se nuk e kam harru
Ti them se ende e du
dhe me shum e du.

Kthema zot, kthema kohen
Dua ta takoj
Te lutem zot edhe nje here
Dua ta perqafoj
Ti them se nuk kam ndryshu
Ti them se nuk e kam harru
Ti them se ende e du
dhe me shum e du.
Pimi Janova
Publikimi: 18/12/2021


Pimi Janova - Kthema Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Zot".
3. Video është e këngës "Kthema Zot", por nuk këndohet nga Pimi Janova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pimi Janova:


Komente 0