Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Whats With That Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Whats With That Girl".
3. Video është e këngës "Whats With That Girl", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Whats With That Girl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00You see that girl walk down that street,
you can see the way she is,
doing her thing, just let the girl fling,
coz she wont be good to you like i would.

So dont go for that girl
just let her go shes no morei dont
really no whats with her but shes no way
up to you

I know you go oh that girl
she so good but shes not
really gonna be good to you
so let her go run naked in the show
So dont go for that girl
just let her go shes no morei dont
really no whats with her but shes no way
up to you
So dont go for that girl
just let her go shes no morei dont
really no whats with her but shes no way
up to you

I LOVE ALL YOU FANS OUT THERE KEEP ON LOVING ME

LOVE PINK XOXOXOXXOXOXOXOXOXOOX


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë