Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Humble Neighborhoods

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Humble Neighborhoods".
3. Video është e këngës "Humble Neighborhoods", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Humble Neighborhoods  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00We don't wanna go home
We're bad people and we do bad things [2x]

[Verse 1]
Here we go, don't ya know
We're the ones that keep it wicked
Rock n' Roll, all good, mix it up
That's my ticket
Cruisin' in my Cadillac Escalade trickin'
Sometimes like it easy, sometimes
Like it rugged
Keep control, don't ya know
Hit the floor, run for cover
Flew around the world about fifty times over
From New York to LA to the white cliffs of
Dover, the road can be my enemy
The road can be my lover

(watch how we do this here
yeah, watch how we do this here)

[Chorus]
From the humble neighborhoods
We're takin' over the dance floor
From the humble neighborhoods
We're gettin' out of control

[Verse 2]
Here we go, hit the road
We're the ones that make it crazy
Mix it up, try luck
This ain't time to get lazy
Meetin' at 11 in the hotel lobby
Same faces, different places
NEver knowin' where we going now
Someday I'm gonna die but it
Won't be from boredom
If you've got the skills then I suggest
That you throw down
Meet us at the spot 'cause it's
Gonna be a showdown
Naw, you can't ride the bus
Man you better cool down

[Chorus]

[Verses 1]
[Chorus (Out)]


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet