Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Pinkmetal

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Pinkmetal është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Pinkmetal jane nje grup i formuar ne Shtator 2010 dhe qe filloi karrieren ne Shkurt 2011. Jetojne ne Prishtine dhe ky eshte formacioni: Adonis Kasneci - Guitar Petrit Bytyqi - Bass Granit Halili - Drums Fat Limani - Vocals Bëjnë muzikë për qejfin e tyre, por edhe për ata që e dinë se çka është muzika e mirë. Djemtë e grupit "Pinkmetal" kanë treguar se së shpejti do të vijnë në treg me një projekt të ri e të pa parë deri tani në vendin to...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareSobashcial (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Haliband

Grupi Simbol

Curlies

Permit Of Stay

Red Dog

Germs

Sunrise

Akullthyesit

Troja

Grupi Na

Tags: Pinkmetal, Pink Metal


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet