Pinkmoon Creative
Pinkmoon Creative
Pinkmoon Creative
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Pinkmoon Creative është video produksion shumë i njohur. Produksioni “PINKMOON Studios" mirret me prodhimin e videove te ndryshme, duke filluar nga reklamat, videoklipe muzikore, filma dokumentarë, filma të metrazhit të shkurtër dhe të gjatë, gjirimi i fushatave të ndryshme (zgjedhje, kampanja) etj.

Kanë fituar disa çmime si: "Regjia më e mirë" në Netët e klipit Shqiptar për videoklipin "Kopshti" nga Hana Cakuli & Kushtrim Hoxha, etj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0