Më mbaj mend (për 1 muaj)

Piro Sulioti & Grupi Lira - Të Dinja Të Vogël Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Te ka mbire manushaqja
Ty moj ne penxhere
Une te dinja te vogel
Ti me qenkerke 40 vjec
R: (x 2)
Te dinja te vogel
Ti me qenke 40 vjec
Leri nazet se s'te kane lezet

Ti kur me del me shoqet
Leshkat mi mban gershet
Une te dinja te vogel
Ti me qenkerke 40 vjec
R: - :R (x 2)
Kur te shkoj nga dritarja
Ti ma ben me isharet
Une te dinja te vogel
Ti me qenkerke 40 vjec
Ti kur me del ne porta
E me ben muhabet
Leri moj keto naze
Se per ty moj nuk te kane me lezet.
Piro Sulioti
Publikimi: 30/12/2020
Muzika & Teksti: Loni Llogori & Mihal Ballkameni
Orkestroi: Kostaq OsmalliPiro Sulioti & Grupi Lira - Të Dinja Të Vogël
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Dinja Të Vogël".
3. Video është e këngës "Të Dinja Të Vogël", por nuk këndohet nga Piro Sulioti & Grupi Lira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Piro Sulioti:


Komente 0