Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pirro Çako & Mariza Ikonomi - Fajtori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Emrin Linda shkruaj
une jam te pergjigjem
sa me ke munguar
vite po me duken
kam qene me provime
dhe sot i kam mbaruar
thashe se me harrove
jo ste kam harruar
ne temet e hartimit
vec per ty une kam fantazuar

Sikur ta dish, ti te verteten
o zot cpo ndodh keshtu me mua
sa here chatoj me dridhen duart
dhe pa te pare, nje prekje enderroj

Ah, sa shume te doja
zerin ta degjoja
une kam nje te fshehte
por ti, se di akoma
ska rendesi per mua
vec ty, te te shikoja
valle jam une fajtori
je por une te dua
dhe kam nje parandjenje cudi
princi kalter per mua do jesh ti

Por une me kot, kerkoj te fshihem
tani gjithcka e kam kuptuar
sa here chatojme na dridhen duart
dhe pa u pare, nje prekje enderrojme

Se dashuria nuk njeh moshe
ajo kur vjen, ndez vetem zjarre
dhe kjo magji na dehu fare
dhe pa u pare, nje prekje enderrojme

Sa here chatojme, nje puthje enderrojme


Ky tekst u dërgua nga Mrelvis

Pirro Çako & Mariza Ikonomi - Fajtori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajtori".
3. Video është e këngës "Fajtori", por nuk këndohet nga Pirro Çako & Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pirro Çako:


Komente 0