Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pirro Çako - Tjetër Njeri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Erdhe ti, ditët ndryshuan
Dhe dilemat u larguan
Zero fjalë, ishte e shkruar
Për tu parë

Sa herë bluja dhe e verdha
Përmbi zjarr nisin vallëzojnë
Është pasioni i dashurisë që ne jetojmë

Je balada e pashkruar
Valsi im i preferuar
Je fillimi edhe fundi i ënd'rruar

REF.:
Kur unë i kisha flajët
Po s'kisha muzikën
Kisha humbur krejt nga sytë e mia dritën
Të kërkoja natën
e s'të shija ditën
ti më zgjove nga ky gjumë
të kem një këngë më shumë
dhe tani e di
je vetëm ti
e unë jam bërë tjetër njeri

Ardhja jote e papritur
gjithë demonët mi largoi
e më dha një shans të dytë
prapë të jetoj
toka mrapsht mu rrotullua
dhe buzëqjeshja mu kthjellua
zemra ime dhe një herë u dashurua

Je balada e pashkruar
Valsi im i preferuar
Je fillimi edhe fundi i ënd'rruar

REF.:
Kur unë i kisha flajët
Po s'kisha muzikën
Kisha humbur krejt nga sytë e mia dritën
Të kërkoja natën
e s'të shija ditën
ti më zgjove nga ky gjumë
të kem një këngë më shumë
dhe tani e di
je vetëm ti
e unë jam bërë tjetër njeri
je vetëm ti
dhe unë jam bërë tjetër njeri


Ky tekst u dërgua nga Diana MalePirro Çako
Publikimi: 25/11/2023
Muzika: Pirro Çako
Teksti: Pirro Çako
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Kledi Bahiti
Mix Master: Alandy
Styling: Joni Peci
Directed: The ClaudiaPirro Çako - Tjetër Njeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjetër Njeri".
3. Video është e këngës "Tjetër Njeri", por nuk këndohet nga Pirro Çako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pirro Çako:


Komente 0