Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pirro Çako - Radio Në Qiell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Radio Në Qiell" kënduar nga Pirro Çako.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Radio Në Qiell".

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN
Pirro Çako
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/02/2024
Muzika: Pirro Çako
Teksti: Pirro Çako
Orkestrimi: Kledi Bahiti
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Kledi Bahiti
Mix Master: Darko Dimitrov
Directed: The Claudia
Special Collaboration Thanks To Alandy
Hair Style: Select1Hairstudio
Styling: SuitsyPirro Çako - Radio Në Qiell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Radio Në Qiell".
3. Video është e këngës "Radio Në Qiell", por nuk këndohet nga Pirro Çako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Pirro Çako:


Komente 0