Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Pizha - Kejt E Din  (Feat. Overlord & Niil-B)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

14/02/2013

2013-02-14T20:46:09+00:00

Featuring

Niil-B

Featuring

Overlord
Ref X1

Shum sene knej qe boj
Rima e bita prodhoj
Nuk ka nevoj po menoj
jom ma i miri ne kit loj
Kur po e dini qe na vina knej
Thoni hej digjej lsho muziken play
Kur po thoni qe po doni thirrni ej
Kur po doni qe po ngoni thirrni ej
Ej të urrej deri kur e merr vesh
Qe Jom Perfekt as nuk kom kesh po prap
Se prap ti je ma e mira
You are the one my princee

Ref X2

Mc Rebeli po vjeen merre diqka qe pot
Pelqen eeej mos u nal veq vazhdo muziken play.A thu qa po bahett knej menihere kqyrim edhe une ty t'Urrej e hupi kontrollin e t'thom ty T'pelqej


Ky tekst u dërgua nga Mc Rebeli Ft Mr.nissi - Ti E Di
Më Shumë Këngë Nga Pizha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet