Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pjerin Gjondrekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Pjerin Gjondrekaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 25 Nëntor 2012, Pjerin Gjondrekaj publikon videoklipin "Une Kam Nje Zemer". Më datë 3 Janar 2013, Pjerin Gjondrekaj publikon videoklipin "Potpuri". Më datë 2 Prill 2016, Pjerin Gjondrekaj publikon videoklipin "Hajde Këndojna Me Daire". Më datë 5 Korrik 2017, Pjerin Gjondrekaj publikon videoklipin "Syn I Zi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arben Mjetaj

Elidon Çelaj

Gëzim Salaj

Zeqir Kryeziu

Hajro Pepa

Ben Goxhaj

Skender Cela

Gazmend Fazliu

Ardjan Jaku

Skender Xhafa

Tags: Pjerin Gjondrekaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet