Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Plator Abazi - Ninxhat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/06/2003

2003-05-31T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest Kids 2003Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ninxhat" kënduar nga Plator Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Plator Abazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet