Më mbaj mend (për 1 muaj)

Plator Gashi - Kryet E Mirë Për Shami Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kryet e mirë moj për shami
jepja bacës të shtjen n'gji
çou mori vashë-o hyn përmrena
se m'plasi zemra, rrap-tap
he marak-o

balli yt-o dukatli
jepja bacës të don ty
çou syzezë-o hyn përmrena
se m'plasi zemra, rrap-tap
he marak-o

vetllën t'zezë-o gajtanli
të merr baca të shtjen n'gji
çou mori lule hyn përmrena
se m'plasi zemra, rrap-tap
he marak-o

synin t'zi si rrush n'çarshi
jepja bacës të shtjen n'gji
çou dalldyshë-o hyn përmrena
se m'plasi zemra, rrap-tap
he marak-o
Plator Gashi
Publikimi: 08/05/2020
Frymëzuar Nga: Tahir Drenica & Hashim Shala


Plator Gashi - Kryet E Mirë Për Shami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kryet E Mirë Për Shami".
3. Video është e këngës "Kryet E Mirë Për Shami", por nuk këndohet nga Plator Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Plator Gashi:


Komente 0